Yhteystiedot KANKARI Kankarin Kaluste Oy Kankarintie 641 39820 Kihniö p. (03) 440 170 email: kankari@kankari.fi Marko Mäkinen Toimitusjohtaja p. 050 562 2170 marko.makinen@kankari.fi Heikki Mäkinen Projektimyynti,  kylpyhuonekalusteet p. 050 410 2501 heikki.makinen@kankari.fi Jani Virolainen p. 050 596 9233 jani.virolainen@kankari.fi Sirpa Havunen p. 050 312 0140 sirpa.havunen@kankari.fi Ville Annala p. 050 312 0143 ville.annala@kankari.fi Milja Hahto p. 050 571 7163 milja.hahto@kankari.fi Markku Mäkinen Hallituksen puheenjohtaja p. 050 562 2171 markku.makinen@kankari.fi Kimmo Rintamäki p. 050 520 2514 kimmo.rintamaki@kankari.fi Jaakko Seilo p. 050 432 0105 jaakko.seilo@kankari.fi Matti Rinneheimo p. 050 461 2288 matti.rinneheimo@kankari.fi Mikko Sillanterä p. (06) 4575 000 mikko.sillantera@l-kaluste.fi Henri Mäkinen Projektimyynti p. 050 410 2502 henri.makinen@kankari.fi Jarkko Anttila p. 050 361 0476 asennus@kankari.fi Jari Lappalainen p. 0500 669 455 jari.lappalainen@l-kaluste.fi PROJEKTIT L-KALUSTE
TARJOUSLASKENTA JA MYYNTI LISÄTILAUKSET LOGISTIIKKA TYÖMAAT KYLPYHUONEET TUOTANTO TARJOUSPYYNNÖT : myynti@kankari.fi Teemu Kokko p. 050 353 9285 teemu.kokko@kankari.fi Marko Hovila p. 050 414 3389 marko.hovila@kankari.fi Suomalaista osaamista vuodesta 1980 KANKARI ® ® KANKARI Kankarin Kaluste Oy Nokiantie 4 39820 Kihniö p. (03) 440 170 email: kankari@kankari.fi
Keittiöt ja työtasot
foxyform